KALENDER

Koninklijke Begische Boksbond vzw-FédérationBox de Belge asbl-Königlischer Box Verband V.o.G.

Update by V.S.A                 29/01/2020                         KALENDER-CALENDRIER–MEETINGS

( onder voorbehoud van wijzigingen  – sous réserve de modifications)

Datum

Date

Plaats

Place

Kamp

Comb

Zaal

Salle

Inrichter

Organisateur

U

Hr

Weging-Pesée

Plaats-Place

hr. weging

pesée

   

25/01/20

CHARLEROI

10 Ama

3 ,Elites

Salle de la Garenne

Rue des Olympiades 2

6000 Charleroi

Polizzi Alexandre

0475/22 42 14

18.00

Ama : salle

Elites : 24/01 Hôtel Ibis

Quai Paul Verlaine 12

6000 Charlroi

15.00

12.00

01/02/20

INGELMUNSTER

Belgisch & Benelux

5 Ama

4 Elites

Sporthal Ingelmunster

Bollewerpstraat 92A

8770 Ingelmunster

WPM Promotion

Dujardin Marnix

0485/79 58 03

19.30

Ama : zaal

Elites :31/03

Fintness Onegym

Hugo Verrieststraat 4

8870 Izegem

18.00

19.30

VZ :POBYVAILO, DECROOS – NAJI –DESUTTER ;TK : VERBRUGGE

01/02/20

LA LOUVIERE

12 Ama

2 Elites

Hall Omnisport de Bouvy

Rue de Bouvy 127

7100 La Louvière

Bellini Douglas

0497/326 328

19.00

Ama : salle

Elites : 31/01 Heure et Lieu à déterminer

17.00
08/02/20 THIEU ANNULE
15/02/20 HASSELT-KURINGEN

1 KVB

10 Ama

3 Elites

Sporthal Kuringen

Grote Baan 171

3511 Kuringen

Excusive Boxing Night

Ipcioglu Murat

0474 77 44 61

18.00

Ama : zaal

Elites 14/02 zaal

16.00

Nog te bepalen

VZ : VAN IMSCHOOT ;AIT AADI- POBYVAILO – VAN DE WIELE ;TK :SIREJACOB

KVB : VAN IMSCHOOT, VAN DE WIELE + 2 FRANSTALLIGE(onder voorbehoud)

21/02/20

DEUX ACREN

10 Ama

1 Elite

Salle Pascal Delbecq

Rue Botrieu 2C

7864 Deux Acren

BC Acrenois

0475/89 26 21

19.00

Ama : Maison du Peuple

Grand’Rue d’Acren 38

7864 Deux Acren

Elites : 20/02 Le Vieux Moulin

Rue Bonne Nuit 15

7864 Deux Acren

17.00

18.00

22/02/

2020

GENT

Liga kampioenschappen

KVB middengewicht

Elites

Ama

8 Elites

Het Kuipke Gent

Citadelpark

9000 Gent

Claude Van den Heede

0032 473 83 96 56

W De Groof

Liga kampioenschappen

Ama

15.00

Elites

19.00

Ama : zaal

Elites : 21/02

Biznis Hotel

Zelebaan 100

Lokeren

12-14 uur

11.30

LIGA /VZ : MECHTAOUI ;BAEKELAND-AROUD-NAJI,SIREJACOB

ELITES /VZ : DEROOS, VAN IMSCHOOT-AIT AADI-POBYVAILO ;TK : DEVOGELAERE(onder voorbehoud)

23/02/

2020

GENT

Liga kampioenschappen

Ama

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw=W.De Groof

0479/217890

15.00

zaal

12-14 uur

VZ : BAEKELAND ;DESUTTER – AROUD – MECHTAOUI ;TK : VERBRUGGE
29/2/

2020

GENT

Liga kampioenschappen

Ama

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw=W.De Groof

0479/217890

15.00

zaal

12-14 uur

VZ : NAJI ;DESUTTER–AROUD–BAEKELAND ;TK :VERBRUGGE
  01/03/

2020

GENT

Liga kampioenschappen

Ama

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw=W.De Groof

0479/217890

15.00

zaal

12-14 uur

VZ :MECHTAOUI ; NAJI– DESUTTER–BAEKELAND ;TK :VAN DE VERRE

07/03/20

ST TRUIDEN

 

 

8 Ama

4 Elites

Sporthal Sint Pieter

Olympialaa, 10

3800 St Truiden

Swa Lesuisse

0495 64 81 39

19.00

Ama : zaal

Elites :06/03 Rest. « Le Grco »

Plankstraat 4

3800 Sint Truyiden

17.00

15.00

VZ : AIT AADI ; VAN DE WIELE-POBYVAILO–NAJI ;TK : SIREJACOB
14/03

2020

GENT

Liga kampioenschappen

Ama

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw=W.De Groof

0479/217890

15.00

zaal

12-14 uur

VZ :NAJI, HOUBLON-AROUD-DEMANET ;TK :VERBRUGGE
 15/03

2020

GENT

Liga kampioenschappen

Ama

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw=W.De Groof

0479/217890

15.00

zaal

12-14 uur

VZ :HOUBLON ;DESUTTER-BAEKELAND-MECHTAOUI-AROUD-PERDAEN ;TK :VAN DE VERRE
21/03

2020

GENT

Belgisch kampioenschap

Nieuwelingen

Ama

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw=W.De Groof

0479/217890

15.00

zaal

12-14 uur

VZ :MECHTAOUI ;DESUTTER-BAEKELAND ;TK :DEVOGELAERE
22/03

2020

GENT

Belgisch kampioenschap

Nieuwelingen

Ama

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw=W.De Groof

0479/217890

15.00

zaal

12-14 uur

VZ :NAJI ;MECHTAOUI-DESUTTER ;TK :VERBRUGGE

28/03/20

WAREGEM

4 Ama

2 Elites

Expohallen

Zuiderlaan 20

Waregem

Dujardin Marnix

0485/79 58 03

20.00

Ama & Elites : zaal

18.30

12/04/20

BOUGE

15 Ama

Centre Sportif de Bouge

Rue des Etourneaux 28

5004 Bouge

B.T. Namurois

0498/799 052

14.00

Zaal

12.00

18/04/20

ANDENNE

12 Ama

Andenne Arena

Rue Docteur Mélin 14

5300 Andenne

BA Les Gants d’Or

0496/51 46 18

19.00

Salle

17.00

25/04/20

AISEAU-PRESLES

12 Ama

3 Elites

Hal Sambrexpo

Rue Président J-F Kennedy 150-6250 Aiseau-Presles

BC Garcia

0476/89 12 26

19.00

Ama : salle

Elites : 24/04 Lieu à déterminer

16.30

18.00

25/04/20

OOSTENDE

10 Ama

1 Elite

Koninklijke Stalling Oostende

Sportcentrum Oostende

Koninginnelaan 78

8400 Oostnde

Eddy Vandenhouweele

0477/82 12 03

19.30

Ama : zaal

Elites : 24/04

Nog te bepalen

16.00

18.00

25/04/20

LEDEGEM

10 Ama

1 Elite

Sporthal Ledegem

Sint-Eloois-Winkelstraat 76

8880 Ledegem

BT Houtland (in samenwerking met Team Zico Waeytens)

0475/34 02 98

0497/61 89 85

20.00

Ama & Elites

Locatie nog te beplen

17.00

25/04/20

FLOBECQ

1 LFB

6 Ama

5 Elites

Salle Jacky Leroy

Rue de la Crête 28B

7880 Flobecq

De Meyer Christian

0475/89 26 21

0472/68 21 81

19.00

Ama :Lieu à déterminer

Elites :24/04 Lieu à déterminer

17.00

18.00

01/05/20

BRUGGE

10 Ama

2 Elites

Zaal Tempelhof

Tempelhof 57

8000 Brugge

BC Kingscobra vzw

0472/97 32 20

18.00

Ama : zaal

Elites :Cafe De Boom in

Astridlaan 386-Brugge

18.00

?

08/05/20

THIEU

10 Ama

3 Elites

Complexe Sportif des Ascenseurs

Rue du Manoir St Jean

7070 Thieu

Bufi. M

0495/71 72 42

19.00

Ama : salle

Elites : 07/05 Lieu à déterminer

17.00

18.00

09/05/20

QUAREGNON

7 Ama

5 Elites

Salle Edgard Hismans

Rue de l’Egalité 96

7390 Quaregnon

Event Fortunato

0488/412 135

19.00

Ama : salle

Elites :08/05 Hôtel Ibis

BLD Charles Quint 27

7000 Mons

17.00

16.00

16/05/20

CHARLEROI

6 Ama

8 Elites

Spiroudôme

Av des Olympiades

6000 Charleroi

12 Rounds Promotion

+32 479 575 215

17.00

Ama :salle

Elites : 15/05

Lieu à déterminer

15.00

18.00

09/05/20 KOKSIJDE 10 Ama

1 Elite

Sporthal Koksijde

Zeelaan 44 – 8670 Koksijde

Boksschool Koksijde

0468/48 97 66

20.00 Ama & Elites :zaal 18.00

22/05/20

AMAY

9° Grand Prix

Toumson

8 Ama

2 Elites

Gymnase Communal

Rue de l’Hôpital 2

4540 Amay

Zorzetto Guido

0486/90 07 98

20.00

Ama : salle

Elites :21/05

Brasserie de la Gare

Pl.Gustave Rome 7

4540 Amay

17.30

18.00

23/05/20 FERNELMONT 12 Ama Avenue de la Rénovation 8

5380 Fernelmont

BC Clément

0474/48 21 65

19.00 salle 17.00

30/05/20

POPERINGE

12 Ama

1 Elite

Maeke Blyde

Doornstraat 43

8970 Poperinge

BC Poperinge

0498/57 50 81

20.00

zaal

17.30

21/11/20

NAMUR

12 Ama

1 Elite

Hall Omnisport de la Plante

Chée de Dinant 220

5000 Dinant

Dujardin Georges

0498/79 90 52

17.00 Ama : salle

Elites :20/11 A déterminer

15.00 ?

?