KALENDER

Koninklijke Begische Boksbond vzw-FédérationBox de Belge asbl-Königlischer Box Verband V.o.G.

Update by V.S.A                                  19/03/2019                         KALENDER-CALENDRIER–MEETINGS

( onder voorbehoud van wijzigingen  – sous réserve de modifications)

Datum

Date

Plaats

Place

  Kamp

Comb

Zaal

Salle

Inrichter

Organisateur

U

Hr

Weging-Pesée

Plaats-Place

hr. weging

pesée

 
22/03/19 GENT 24 Ama Gelamco Arena

Ottergemsesteenweg 808/41

9000 Gent

Junior’s Fight

(Boxing Woest)

0468 144 788

19.00 Zaal Venice Beach 17.00
 

VZ : MECHTAOUI; PERDAEN- GLORIEUX – DE SUTTER ;TK :VAN DE VERRE

22/03/19 ROOSDAAL

2 IBF

6 Ama

4 Elites

Palace Roosdaal

Omer de Vidslaan 52

1760 Roosdaal

Laggoune Ezzedine

0471/96 02 13

19.00 Ama : zaal

Elites : 21/03 nog te bepalen

17.00

13.00

 

VZ :AIT AADI; NAJI -DEVOGELAERE – POBYVAILO; TK : VERBRUGGE

23/03/19 SART- DAMES-AVELINES

TOURNOI

NOVICES

R.FB.B.

Ama Centre Sportif

Chemin de la Bruyére du Coq 51

1495 Sart-Dames-Avelines

R.F.B.B.

Gommé, J-M

0473 44 85 79

15.00 Idem salle 12 – 14 h
 

NAJI – MECHTAOUI – VANDEVERRE

24/03/19 SART-DAMES-AVELINES

TOURNOI

NOVICES

R.F.B.B..

Ama Centre Sportif

Chemin de la Bruyére du Coq 51

1495 Sart-Dames-Avelines

R.F.B.B.

Gommé, J-M

0473 44 85 79

15.00 Idem salle 12 – 14 h
 

NAJI – MECHTAOUI – DE SUTTER

30/03/19 HASSELT-KURINGEN 8 Ama

4 Elites

Sporthal Kuringen

Grote Baan 171

3511 Kuringen

Ipicioglu Murat

0474/77 44 691

18.00 Ama : zaal

Elites : nog te bepalen

16.00

ntb

 

VZ : POBYVAILO ;VAN DE WILE- AIT AADI -NAJI ;TK :DEVOGELAERE

30/03/19 WAREGEM 4 Ama

2 Elites

Expohallen

Zuiderlaan-8790 Waregem

Dujardin Marnix

(WPM promotions

0485/79 58 03

20.00 zaal 18.30
 

VZ :DECROOS, VAN IMSCHOOT-DEMANET-BAEKELAND;TK: SIRI JACOB

06/04/19 GENT

Liefhebbers

Kampioenschappen

K.B.B.B.

   

Ama

Zaal Golden Gloves

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8-9000 Gent

K.B.B.B.

0498/45 84 39

15.00 zaal 12-14
 

VZ :NAJI;  DE SUTTER – BAEKELAND; TK : VERBRUGGE

13/04/19 BRUXELLES

100 % Ladies

12 Ama

1 Elite

Stade Roi Baudouin

Avenue de Marathon, 135

1020 Bruxelles

Jah B.A.

0489/ 00 81 89

17.00 Ama : Salle

Elites : à déterminer

16.00
13/04/19 CHATELINEAU 10 Ama

3 Elites

Ecole Jules Destrées

Place Jules Destrée, 47

6200 Châtelineau

Garcia, A.

0476 891 226

18.00 Ama : Salle

Elites : 12/04/19

L’Arigento

Chaussée de Fleurus, 280

6060 Gilly

16.00

18.00

20/04/19 BASTOGNE 12 Ama Centre Sportif

Porte de Trèves

Rue Gustave Delperdange

6600 Bastogne

Full Boxing Bastogne

0497 46 42 19

19.00 Ama : Salle 17.00
20/04/19 BORGERHOUT 12 Ama

1 Aspira

Zaal Roma

Turnhoutsebaan 286

2140 Borgerhout

BBS Antwerpen

0472/53 95 15

19.00 BBS Antwerpen

Turnhoutsebaan 358

2140 Borgerhout

17.00
 

VZ :BAEKELAND; GLORIEUX – DESUTTER- MECHTAOUI ;TK: SIRI JACOB

22/04/19 BREDENE 8 Ama

1/2 Elite

Sporthal « Ter Polder »

Spuikomlan 21-8450 Bredene

BT Houtland

0475/34 02 95

16.00 Ama & Elites : zaal 14.00
 

VZ :DECROOS; VAN IMSCHOOT – DEMANET – DE SUTTER; TK VAN DEVERRE

27/04/19 IXELLES 12 Ama

1 Elite

Salle Emergence

Rue du Sceptre 19

1050 Ixelles

Esq Ixelloise

0477/36 30 01

18.00 Ama : salle

Elites : 26/4 A définir

16.00
27/04/19 FLOBECQ 10 Ama

3 Elites

Salle Jacky Leroy

Rue de la Crête 28

7880 Flobecq

Baudechon Alain

0472/68 21 81

0475/89 26 21

20.00 Ama : Le Royal

Place 19-7880 Flobecq

Elites : 26/04 Me Vieux Moulin

Rue Bonne Nuit 15

7864 Deux Acren

18.00

18.00

27/04/19 GENT

Ganda Box Cup

Ama Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8-9000 Gent

BC Golden Gloves

0498/45 84 39

13.00 Zaal 11.00
 

VZ : NAJI; DE SUTTER – MECHTAOUI-BAEKEAND ;TK :VERBRUGGE

28/04/19 GENT

Ganda Box Cup

Ama Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8-9000 Gent

BC Golden Gloves

0498/45 84 39

13.00 Zaal 11.00
 

VZ : NAJI; DE SUTTER – MECHTAOUI-BAEKEAND ;TK :SIRE JACOB

01/05/19 BRUGGE 10 Ama

2 Elites

Zaal Tempelhof

Tempelhof 57 – 8000 Brugge

BC Kingscobra

0472/97 32 20

18.00 Ama : zaal

Elites :Cafe De Boom

Astridlaan 386

8000 Brugge

16.00

Nog te bepalen

 

VZ : AIT AADI; POBYVAILO – VANDEWIELE – GLORIEUX ; TK :SIRE JACOB

04/05/19 DINANT

Interclubs

Ama Salle A.M.B.A.

Rue Arthur Defoin, 215

5500 Dinant

A.M.B.A.

0477/ 394 587

17.00 Salle 14.00
04/05/19 CHARLEROI 6 Ama

8 Elites

Spiroudôme

Av des Olympiades

6000 Charleroi

12 Rounds Promotion

+32 479 575 215

17.00 Ama :salle

Elites :03/05

Lieu à déterminer

15.00

18.00

 

K.V.B : DECROOS – VAN IMSCHOOT

04/05/19 BRUSSEL

IBO  Intercontinental

4 Ama

5 Elites

Vorst Nationaal

Avenue Victor Rousseau 208

1190  Brussel

Yassine Maatala

0492/45 95 06

17.00 Ama:  zaal

Elites : nog te bepalen

15.00

16.00

 

VZ : VANDEWIELE; POBYVAILO – AIT AADI – DEVOGELAERE ; TK :VAN DEVERRE

04/05/19 POPERINGE 14 Ama

1 Elite

Zaal Maeke Blyde

Doornstraat 43

8970  Poperinge

BC Poperinge

0498/57 50 81

20.00 Ama : zaal

Elite :  zaal

17.30

17.30

 

VZ : NAJI; DE SUTTER – MECHTAOUI – BAEKELAND; TK :VERBRUGGE

19/05/19 BOUGE 15 Ama Centre Sportif de Bouge

Rue des Etourneaux 28

5004 Bouge

BT Namurois

0498/79 90 52

14.00 salle 12.00
25/05/19 HOUTAIN ST SIMÉON

INTERCLUBS

10 Ama Salle : Rue de Wonck 80

4682 Houtain-St-Siméon

Jamoye BC

0460/97 28 58

14.00 Salle 12.00
25/05/19 MONS 8 Ama

4 Elites

Salle : Mons Expo

Avenue Thomas Edison 2

7000 Mons

12 Rounds Promotion

+32 479 575 215

18.30 Ama : salle

Elites : 24/05

Lieu à déterminer

16.00

18.00

01/06/19 AMAY

Grand prix Toumson

8 Ama

3 Elites

Hall Robert Collignon

Chaussée de Tongres

4540 Amay

Zorzetto Guido

0496/11 11 58

19.30 Ama : salle

Elites : 31/05 salle

17.30

17.30

01/06//19 QUAREGNON 10 Ama

3 Elites

Salle Edgard Hisman

Rue de l’Egalité 95

7390 Quaregnon

Fortunato, Calogero

0488/412 135

19.30 Ama : salle

Elites : 31/05

Lieu à déterminer

17.00

18.00

07/06/19 IZEGEM 10 Ama Zaal I.S.O.

St Jorisstraat 62-8870 Izegem

Compernol Rudi

0475/588325

20.00 Zaal 18.00
08/06/19 EERNEGEM

1 WBC FEMALE

KVB & BENELUX

7 Ama

3 Elites

Sporthal Eernegem « Klokkeputten »

Bruggestraat 104 a

8480 Eernegem

BT Houtland

0474/54.32.86

0475/34.02.98

19.30 Ama : zaal

Elites : 7/06 nog te bepalen

17.30

18.00

12/10/19 MIDDELKERKE 8 Ama

4 Elites

Sporthal De Branding

Populierenlaan

8430 Middelkerke

Vandenhouweele Eddy

BC Flandria

0477/82 12 03

19.30 Ama & Elites

Nog te bepalen

16.00

12.00

19/10/19 LIEGE-Sart Tilman 4 Ama

10 Elites

Country Hall

Allée du Bol d’Air 19

4301 Angleur

12 Rounds Promotion

+32 479/575 215

17.00 Ama : salle

Elites :18/10 A déterminer

15.00
01/11/19 IZEGEM 4 Ama

6 Elites

Sporthal De Krekel

Heilig Hartstraat-8870 Izegem

Compernol Rudi

0475/588325

17.00 Ama zaal

Elites : 31/10

Nog te bepalen

15.00
02/11/19 BRUXELLES 12 Ama Palais du Midi

Rue Roger Van der Weyden, 3

1000 Bruxelles

B.T. Bruxelles

0486 286 915

14.00 Salle 10.00
09/11/19 BERNISART 12 Ama Centre Omnisport du Préau

Rue du Fraity

7320 Bernisart

BC Talki Blaton

0475/40 49 31

20.00 Salle 18.00
16/11/19 NAMUR 12 Ama

1 Elites

Hall Omnisport de la Plante

Chée de Dinant 220

5000 Namur

BT Namurois

0498/79 90 52

19.00 Ama : salle

Elites 15/11

17.00

Heure et Lieu à déterminer

14/12/19 CHARLEROI 6 Ama

8 Elites

Spiroudôme

Av des Olympiades

6000 Charleroi

12 Rounds Promotion

+32 479 575 215

17.00 Ama :salle

Elites : 13/12

Lieu à déterminer

15.00

18.00

25/12/19 IZEGEM 4 Ama

6 Elites

Sporthal De Krekel

Heilig Hartstraat-8870 Izegem

Compernol Rudi

0475/588325

17.00 Ama zaal

Elites : 24/11

Nog te bepalen

15.00
 

 

01/02/20

INGELMUNSTER

Belgisch & Benelux

5 Ama

4 Elites

Sporthal Ingelmunster

Bollewerpstraat 92A

8770 Ingelmunster

WPM Promotion

Dujardin Marnix

0485/79 58 03

19.30 Ama : zaal

Elites :31/03

Fintness Onegym

Hugo Verrieststraat 4

8870 Izegem

18.00

19.30

voor wijzigingen-pour modifications:  etienne.brusselmans@telenet.be